Dream_b

Administrators
 • İçerik sayısı

  38
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

3 Nötr

8 Takipçiler

Dream_b Hakkında

 • Derece
  Gelişmiş Üye
 • Doğum Günü 11/22/86

Kullanıcı Bilgileri

 • Oyundaki Adı
  Dream_b
 • Job
  Warrior
 1. duyuru

  Bizim Banladığımız Şahıs En Az 4-5 kes Uyarılıyor Bunu Siz Görmediğiniz İçin Bilemezsiniz User Kaybı Olacak Diye Millete peşkeşmi Çekeceğiz Kimse Kimsenin Ne Huzurunu Nede Tadını Bozabilir. Tekrar Söylüyorum
 2. Merhaba ArdreamZone Playerleri. 6 Ayı Sizlerle Geride Bırakmış Bulunuyoruz. İyisi Kötüsü İle Tatlı Yada Kötü Anılarımız Olmuştur. Kusurumuz Var ise Affola Sürekli Gelişen Bir Proje Olduğumuz İçin Ara Ara Sıkıntılar Yaşatabiliyoruz Ama Bu Gelişimin En Büyük Sebebi Sizlersiniz Sizlerin Daha iyi Bir Platformda Daha İyi Bir Pk Zevki yaşatmak. Bir Kusurumuz Var ise Tekrar Özür Dileyip Konuya Girmek İstiyorum. Konu Altına Düşüncelerinizi Yazabilirsiniz. Gelen Ve Gelecek Güncellemeler Şu Şekildedir. Gelen Güncellemeler. * Rebirt 11 Uprage Açılmıştır. * Hp Sınır 7.500 E Çıkarılmıştır. * Mage Alan Kitlemeler Gözden Geçirilmiştir. * Lunar Savaşında Magelerin Karşı Irkın Güvenli Alanlarına Damage Atma Bugu Giderilmiştir. * Client Taraflı Hatalar Düzeltilmiştir. * Görsel Efect Bugları Giderilmiştir. * 1v1 2v2 8v8 Clan vs Maplarındaki Sorunlar Giderilmiştir. Gelecek Olan Güncellemeler. * Mage 18 Failed Skili Düzenlenecektir. * İbex Crisis Potlar Getirelecektir. * Başlangıç İtemleri Yeni Userler İçin Değiştirilecektir. * Hp Maximum Sınır Tekrar Gözden Geçirilecektir. * Damageler Test Edilip Tekrar Gözden Geçirilecektir (Genel) * Csw Sistemi Komple Değişecek Ayrı Bir konu Açılacaktır. * Kurain Serverimizde Aktif Ama Kapalıdır İleride Getirilebilir Konusu Açılır. * Warrior Çift El Çalışması Yapılacakltır. * Event Takvimi Ve Eventler Tekrar Yapılandırılacaktır. * Eventlerden Kazandığınız Gem Ve Kutu Dropları Gözden Geçirilecektir. * Takılar +3 E çekilebilir Belli Değil Duruma Göre Bakılacak. Bu Gelecek Olan Güncellemelerde Tarih Belli Değildir. Çalışmalara Başlamış Bulunuyoruz. En kısa Zamanda Öncelikli Konulara Ağırlık Verilip Getirilecektir. Konu Altına Düşüncelerinizi Yazabilir Bizimle Paylaşabilirsiniz.Şimdiden İlgi Ve aLakanız İçin Teşekkür ederiz. Amacımız Sizleri Daha Uzun Soluklu Ve Kaliteli Bir Server'de Toplamak ArdreamZone Yönetim Ekibi.
 3. öneri

  Ocak Ayının İlk Haftaları Diye Düşünüyoruz
 4. user

  Özelden Msj Atarmısın Tw Ver Gerekli Prosedürleri Gösteriyim sana
 5. şikayet

  öncelikle Merhaba Test Serverde Konu İle Alakalı Bir Sıkıntı Varmı Bakılıp Gereken Yapılır Güncellemede Aktif Olur Ama Skil İle Alakalı Bir Sıkıntı Yok ise Güncelleme Notlarında Belirtilir İyii Günler
 6. Skil İle Alakalı Düşüncelerini Bizimle paylaştığın İçin tşk Ederim. Skil İle Test yapıp Size dönücem Bir Bakalım
 7. destek

  Giriş İd ni Yazarmsın
 8. Tşk Ederiz Önerilerinizi Dikkate Alacağız. İYi Oyunlar.
 9. Merhaba Ardream Zone Playerleri Genel Bakım İçerikleri Aiağıdaki Gibidir. Gelecek Bakım Özellikleride Not Olarak Yazmaktadır. press ok buga sokma sorunu Düzeltildi. 1v1 2v2 8v8 mapları tekrar Tekrar Refize Edildi Düzeltildi. savaş kapılarının açılıp kapanmaması kapanınca miss vurulması [lunar kale kapıları] Sorun Düzeltildi Bdw de Mage Tepeye Teleport Edebiliyordu. Düzeltildi. Savaşlarda Keper Kesilmez ise 30 Dakika İçerisinde Kill'e Göre Kazanan Irk Belirlenecektir. rank## Sıralaması Bonusları Düzeltildi. Mage Skillerinin %100 Lr İce Tutma Sorunu Düzeltildi. Warrior 45 Skili Düzenlemesi Yapılmıştır. Gelecek Olan Güncellemelerde İse: Gemlerden Coinsler Kalkıcak Droplarda İyileştirme Yapılacaktır. Knight Harfleri.Ve Drop Güncellemeleri Olacaktır. Yeni Eventler Aktif Olacaktır. Yeni İtemler Aktif Olacak Ve oyuna Yeni Heyecanlar Katacağını Düşünüyoruz Crisis İbex icin Forumda Oylama Yapılacaktır. Ncs Job Change Nts Gibi Ayda bir Olarak Ücretsiz Olacaktır. Reb 11'e Dayalı Server Çalışması Olacaktır. Bu Çalışma Durumunda Hp leriniz Tekrar Gözden Geçirilip Ayarlanacaktır. Gelecek Güncellemelerin Zamanı Tam Olarak Belli değildir. Ama Çalışmalar Ufak Ufak Başlatılmıştır +9 İse Ocak Ayının İlk Haftası Olarak Düşünüyoruz Bizleri Tekrar Tercih Ettiğiniz İçin. Teşekkür Ederiz Sizlerin Görüşleri Bizler İçin Herzaman Değerli Olmuştur Amacımız Sizleri Daha Uzun Soluklu Bir Serverde Ağırlamak. Konu Altına Bilmediğimiz Sorunları Ve Düşüncelerinizi PaylaşaBilirsiniz Dikkate Alıcağımızdan Emin Olabilirsiniz. ArdreamZone Yönetim.
 10. şikayet

  @Midnqht Bakıp Geri Dönüşünü Size Sağlayacağım Arkadaşı İse Serverden Uzaklaştırıcam İyi Oyunlar
 11. Gereken Yapılmıştır İyi Oyunlar.
 12. pus

  Black Ve Red Chitinlere KEsinlikle bonus Gelmeyecek Neden Böyle Birşeyi Tarafımızca Duymadan Kafanıza Göre Yazma Gereği Duyuyorsunuz.
 13. Fx

  Clientin İçerisindeki İşaretlediğim Kutucukları Seçerek Yapabilirsiniz.
 14. Merhaba ArdreamZone Kullanıcıları Beklenen Gün Geldi. ArdreamZone Kale Sahibini Arıyor! Cumartesi 22.00'da Castle Siege War [CSW] Etkinliği Olacaktir. Kazanan Clan 30.000 Cash Ve Özel Hazırladığımız Emblem ve Özelliklerine Sahip Olacaktır. Kuralları 1 Kez Daha Gözden Geçirelim ; Kale Savaşı 1 Saat Sürecek Ve Bu Süre Zaafında Kale Son Olarak Hangi Clanda Kaldı İse Kazanan O Clan Olacaktır. Ally Sistemi Çalışmaktatır. Clanınıza Ally Alabilir Allyler İle Savunabilirsiniz. [Ally Ve Üst Clan Birbirine Attack yapamaz Ally Kaleyi Alırsa Üst Clan Almış Sayılır.] Catapult Gibi Scrollar 59 Level Olduğunuz İçin İptal Edilmiştir. Kale Kapıları Ve Defansı 59 Level'e Göre Ayarlanmıştır. Kaleyi Alan Clan 1 Hafta Kale Sahibi Olacaktır. Ve Verdiğimiz Delos Owner Emblemi 1 Hafta Boyunca Kullanabilecektir. Sorularınız Ve Düşüncelerinizi Konu Başlığı Altında Yazabilir Bizlere Bildirebilirsiniz. Şimdiden Hayırlı Olsun Dileklerimizle. ArdreamZone Yönetim Ekibi.
 15. İstemci İndirme - ArdreamZone! PK Server Buyrun